Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook

Camp Mindel

Ideální pro cykloturistiku, jogging, procházky…

Kemp “Mindel”se nachází na ostrově Korčula, 5 km západně od města Vela Luka. Leží na 10 000 metrů čtverečních, je obklopen malými zátokami s přírodními plážemi. Ve stínu olivovníků a mandloní je situováno 120 míst ke kempování, kapacita je 200 lidí.

Kemp má k dispozici přípojky elektřiny pro obytné přívěsy nebo karavany, sanitární bloky s teplou a studenou sprchou, místa pro mytí nádobí, ledničky s policemi, v nabídce je služba nakupování  potravin pro všechny hosty v táboře.

Hosté, kteří mají rádi sport a rekreaci mohou zdarma využívat tenisový kurt a bowling. Veřejně přístupné jsou pozemky v okolí, vhodné pro jogging, cykloturistiku nebo dlouhé procházky.

Oblázkové a kamenné pláže s kamennými platy upravenými pro opalování jsou vzdáleny 5 (nejbližší) až 20 (nejvzdálenější) minut chůze. Každá pláž je přístupná autem, na motocyklu nebo na kole. Pro ty, kteří mají loď, jí mohou zakotvit ji v nejbližší zátoce, kde jsou umístěny béje pro kotvení lodí. Milovníci potápění mohou navštívit potápěčské centrum ve městě, cca 5km od kempu.

Kontakt

Gorana Maričić

CAMP MINDEL
Tel / Fax: +385 20 813 600
GSM: +385 98 163 64 09

Adresa
Stani 192
20270 VELA LUKA
Korčula Island
CROATIA

Galerie

Camp Mindel Vela Luka

Camp Mindel Vela Luka

Camp Mindel Vela Luka

Camp Mindel Vela Luka