Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Novinky z ostrova Korčula

Zvýšení kvality ubytovacích zařízení v oblasti Kvarner

Na všech kvarnerských ostrovech vládne živý stavební ruch; všechny aktivity směřují k rozšíření stávajících ubytovacích kapacit – kempů, hotelů, apartmánů, ke zlepšení jejich vybavení a zvýšení kvality služeb.

Zdejší hoteliéři si uvědomili, že musí bojovat o každého hosta. A čím? Samozřejmě kvalitou poskytovaných služeb. Proto nyní investují do vybavení vlastních zařízení tak, aby nejčastěji dosahovala čtyř hvězdiček, budují se wellness centra se saunami a masážemi, fitness centra, beauty centra atd.

Pozornost se zaměřuje i na organizaci volného času pro návštěvníky – dospělé i děti. Budují se dětské kluby s animací pro děti, dětská a sportovní hřiště, zajišťují se podmínky pro celodenní animaci dospělých,, organizuje se půjčování kol a jejich servis, pamatuje se i na zkrášlování životního prostředí, větší pohodlí návštěvníků, na ekologii. Pro realizaci všech těchto záměrů vynakládají ubytovací zařízení nemalé finanční prostředky tak, aby provedenými úpravami a změnami zvýšila svou konkurenceschopnost na zdejším trhu. A do zahájení letošní sezóny musí být veškeré práce dokončeny.

Konkrétně na ostrově Rábu investuje hotelový podnik “Imperial” dva miliony eur do rozšíření a zvýšení kvality služeb svého kempu “San Marino” v Loparu. Čtyřhvězdičkový kemp bude mít wellness centrum, fitness tělocvičnu, beauty centrum a zdravotnické služby. Pro děti i dospělé připraví animaci a rozšíření svých sportovních možností, včetně půjčovny kol.

Na ostrov Lošinj získá největší investice hotel “Bellevue” v letovisku Mali Lošinj, patřící do hotelového podniku “Jadranka”. Ke třem již rekonstruovaným čtyřhvězdičkovým hotelům, “Family Hotelu Vespera”, “Wellness Hotelu Aurora” a “Vitality Hotelu Punta”, přibude první pětihvězdičkový “Spa Hotel Bellevue”. Bude mít 197 luxusních pokoji a suitů, vnitřní i vnější bazény, prostory pro relaxaci, spa zařízení “Spa Clinic”, “Beauty Zonu”, které hostům hotelu zprostředkují možnost užívat si nejnovější trendy v péči o krásu, zdraví a kondici. Nově upravený hotel uvítá první návštěvníky v červenci letošního roku.

Podnik “Jadranka” počítá pro letošní sezónu s rozšířením “Vitality Zony” ve “Vitality Hotelu Punta”, který se nachází v letovisku Veli Lošinj. V rámci plánované investice 5 milionů eur bude vybudován i venkovní bazén.

Více info