Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Novinky z ostrova Korčula

Špilja bar, Cave Bar na poloostrově Lapad

Na dubrovnickém poloostrově Lapad (3,5 km od historického jádra města Dubrovníku) se nachází pětihvězdičkový boutique hotel “More”, při jehož výstavbě byla před pár lety objevena jeskyně.

A v této jeskyni byl na třech podlažích vybudován “Jeskynní bar” (Špilja barCave Bar), který se záhy stal velkou atrakcí pro návštěvníky.

O tom, že se jedná o skutečně světovou raritu, svědčí jeho zařazení mezi nejpodivuhodnějších bary na světě redaktory časopisu The Delta Air Lines Sky Magazine. Tento magazín vydává největší letecká společností na světě – Delta Air Lines, která každý den přepraví ve svých letadlech 700 000 cestujících. Do pětice barů se dále dostal “Ice Bar” ve Švédsku, “Sky Bar” v Thajsku, “Rock Bar” v Indonésii a “Terrace Bar” v Mexiku.

“Jeskynní bar”, nacházející se pod samotným hotelem, má kapacitu 60 míst. Do baru se návštěvníci mohou dostat buď výtahem z hotelu More, nebo po schodech od pláže a pak tunelem. Kromě mimořádného přírodního prostředí a jedinečné atmosféry je čeká velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, drinků, čajů a káv. Více info