Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Novinky z ostrova Korčula

Slovinsko a Chorvatsko na kole

Aktivní dovolená může probíhat různě. CK VÍTKOVICE TOURS vám nabízí červnovou nebo zářijovou dovolenou, na které se nudit rozhodně nebudete a navíc poznáte krásy Slovinska a Chorvatska přímo ze sedel vašich kol!

Za krásami Slovinska

Slovinsko je země nejenom moře, ale i jezer, hor a krásných městeček. Přesvědčit se o tom můžete během cyklo dovolené v Julských Alpách, v okolí nádherného městečka Bled. V termínu 14.6.-20.6. můžete vyrazit autobusem i s vaším kolem v přívěsu na nevšední pobyt, během kterého poznáte mnoho přírodních krás Slovinska: Bohinjské jezero, vodopád Savica, Bledské jezero a hrad, soutěsku Vintdgar, muzeum kovářství v Kropě, historické centrum Radovljice a řadu dalších.

Za tento týdenní pobyt s polopenzí, dopravou a pojištěním zaplatíte 6890 Kč! Cyklotrasy jsou vedeny po místních cyklostezkách a silnicích, zájezdu se můžete zúčastnit i bez kola a pobyt tak využít k poznávaní krás Slovinska ve spojení s lehkou turistikou.

Objednejte si tento zájezd s CK VÍTKOVICE TOURS ZDE.

Na kole po istrijském pobřeží

A poznávat na kole můžete také krásy Chorvatska na Istrijském polostrově a jeho pobřeží. V zářijovém termínu 6.9.-13.9. můžete vyrazit na týdenní autobusový zájezd za poznáním istrijských letovisek Fažana, Pula, Poreč, Rovinj a blízkého okolí. Dospělá osoba zaplatí za tento zájezd 5590 Kč. Program je přitom doslova nabitý a velmi lákavý.

Kromě návštěvy istrijských letovisek vás čeká například prohlídka jeskyně Baredine, plavba na ostrovy Brijuni, prohlídka městečka Vodnjan, hradu Svetvinčenat a v neposlední řadě návštěva římského amfiteátru a historického centra Puly. Pro tento zájezd vám doporučujeme vybavit se horskými koly, některé trasy totiž vedou po písčitých či kamenitých stezkách, zvolit si ale můžete každopádně i trasu vedoucí po silnici.

Objednejte si tento zájezd s CK VÍTKOVICE TOURS ZDE.