Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Novinky z ostrova Korčula

Plán společných činností turistických sdružení ostrova Korčula

V pátek 18. ledna 2013 se v Hotelu Korkyra ve Vela Luce konalo pracovní setkání zástupců turistických sdružení ostrova Korčula, kde se dohodly společné činnosti, které budou realizovány v příštím období za účelem podpory a zlepšení cestovního ruchu na ostrově.

Turistické sdružení ve spolupráci se Střední školou Vela Luka vydá brožuru “Vítejte na ostrově Korčula,” ktera bude v letošním roce  dvojjazyčná a bude také znovu vydaná brožura “Ostrov Korčula- ostrov kultury” s programem letních událostí na ostrově. V plánu je vydávání cestovního průvodce “Objevte ostrov Korčula,” který by byl v průběhu turistické sezóny rozdáván zdarma turistům.

Dohodli se také na detailech tvorby mobilních aplikací s turistickou nabídkou ostrova a společných propagačních aktivitách na veletrzích, prezentace webů a na sociálních sítích. Myšlenka cestovních kanceláří a turistických združení je vytvožení rozpoznatelné značky na společnou podporu ostrova a veškeré turistické nabídky, kterou ostrov Korčula disponuje.

Turistická sdružení ostrova Korčula