Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Novinky z ostrova Korčula

Hotel Koločep jen pro páry

Od léta 2014 zahájí svůj provoz obnovený hotel Koločep na stejnojmenném ostrově v blízkosti Dubrovníku. Ostrov Koločep je jedním ze skupiny Elafitských ostrovů, které po staletí sloužily obyvatelům Dubrovníku jako oblíbený blízký výletní a rekreační cíl, jehož mimořádně příjemné středomořské klima, bohatá vegetace a krásné pláže jim poskytovaly klidný odpočinek a relaxaci.

Dubrovničtí dodnes nazývají Koločep starým místním názvem Kalamota.

Novým majitelem hotelu Koločep, včetně vil a apartmánů, je společnost “Karisma Adriatic Hotels”, který patří největšímu německému touroperátorovi TUI, mexickému hotelovému řetězci Karisma Resort International a chorvatskému zemědělskému a potravinářskému koncernu Agrokor. Hotel změnil nejen vlastníka, ale i jméno a zaměření na specifickou klientelu.

“Kalamota Island Resort” bude přebudován podle koncepce “Couples Only Resort” , tedy na komplex výhradně pro páry a zásadně jen pro dospělé osoby. Bude poskytovat zamilovaným i jiným párům služby, přizpůsobené jejich rozpoložení, náladě a požadavkům, tedy veškeré pohodlí v ubytování, gastronomické služby all inclusive a à la carte , celodenní program sportovní a rekreační, programy relaxace, wellnessu, včetně masáží, degustace vína, ovoce a dalších produktů ostrova, jakož i bohaté večerní možnosti společenského vyžití i programů na různá atraktivní témata hudební, kulturní a historická.

Nádherná příroda ostrova spolu se zdejšími historickými pamětihodnostmi typickými pro Elafitské ostrovy budou vytvářet vhodný romantický a lyrický rámec pro tyto pobyty. Více info