Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Co je nového ve Vela Luce

Společná prezentace turistických sdružení ostrova Korčula na Facebooku

Pokračováním úspěšné spolupráce Turistických sdružení ostrova Korčula: TZ Korčula, Lumbarda TZ, TZ Smokvica, TZ Blato a Vela Luka TZ byla představena veřejnosti jejich společna Facebook stránka s názvem “Návštěva ostrov Korčula.”

Cílem je dostat a sjednotit na jedno místo podporu destinací, jako je ostrov Korčula obecně, a zároveň poskytovat informace o všech akcích a zajímavostech, které se konají po celém ostrově.

Stejně jako dříve, každé turistické sdružení udržuje vlastní stránku na Facebooku, kde můžete najít další informace o konkrétních místech, městu nebo obci, a na naší společné straně chceme, aby se veřejnost ještě blížeseznámila s našim krásným ostrovem.

TZ Blato

Facebook prezentaci můžete shlédnout níže:

Facebook/Blato Korčula Tourist Board

Facebook/ Visit Island Korcula

Ideja je da se na jednom mjestu zajednički promovira destinacija kao što je otok Korčula u cjelini, istodobno pružajući informacije o svima događanjima ,atrakcijama i zanimljivostima cijelog otoka.

Kao i do sada, svaka Turistička zajednica održava vlastitu Facebook stranicu na kojoj se mogu naći podrobnije informacije o pojedinom mjestu, općini ili gradu,  a sa našom zajedničkom stranicom želimo široj javnosti još više približiti naš predivni otok i njegove ljepote.