Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Co je nového ve Vela Luce

Recepce pro sponzory “LUŠKOG Lita 2012.”

V úterý se konala v Hotelu Korkyra speciální recepce pro všechny sponzory Luškog Lita 2012. Extrémně velké množství sponzorů, kteří se připojili tento rok a sponzorovali Luskog lito má za následek relalizaci 40 programových večerů.

Hosté byli osloveni prostřednictvím Tonci Surjána, předsedy Luškého Lita, Tatjany Vucetic a Dorjana Dragojevice, ředitele TZO Vela Luka.

Všichni se shodli, že letos v létě festival plně splnil očekávání ve velmi širokém repertoáru akcí a mohl uspokojit i ty nejnáročnější požadavky diváků.

Tento rok by mělo být velmi důležité otevřít Jazz Festival, který se koná poprvé ve Vela Luce. Je to mezinárodní festival, který spojuje mezinárodní jazzové hudebníky z celého světa. Realizace této mimořádné události je možná díky našemu nejlepšímu rodáku Oliveru Dragojevicovi. Kromě toho, že  do Vela Luky pozval hosty na festival, Oliver se vzdal platu 3. večera Jazz Festivalu ve prospěch financování dalších hudebníků, kteří budou učinkovat další 2 večery.

Novinkou ve srovnání s předchozími roky je nová brožura kalendáře kulturních akcí pro celý ostrov, který byl vytvořen z iniciativy TZO Vela Luka.

Zdroj:  www.tzvelaluka.hr