Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Co je nového ve Vela Luce

Prezentace projektu Dubrovačka gastro kvaliteta

Vedoucí oddělení cestovního ruchu, námořníctví a podnikání Dubrovnik-Neretva kraje Maro Kristić včera v Obecním úřadu prezentoval projekt zadávání známek Dubrovačka gastro kvaliteta  v regionu.

Cílem tohoto projektu je neustálé zlepšování kvality stravovacích služeb prostřednictvím stimulace a posílení tradičních kulinářských hodnot.

Prezentaci starosty jako hostitele byli přítomni provozovatelé a zájemci o stravování, stejně jako ředitelé úřadů cestovního ruchu z Korčuly, Blata a Vela Luky, Hana Turudić, Maja Šeparović a Dorjan Dragojević. Po prezentaci projektu Dubrovnického kulinářství byl prezentován projekt interaktivního webového portálů stravování “Night & Day”, který bude používán jako podpora zábavních, kulturních, sportovních a kulinářských akcí v kraji po celý rok.

Po této prezentaci starosta Boris Žuvela a zástupce starosty Maro Kristić uspořádali pracovní setkání, na kterém starosta požádal o pomoc při opravě poškozeného pobřeží areálu Ožbalt, které bylo poškozeno z důvodu působení mořských vln.

Vedoucí Maro Kristić také slíbil pomoc kraje na opravu poškozeného pobřeží.