Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Co je nového ve Vela Luce

Krbové Studio Vela luka bude otevřeno

PECE. SAMOSTOJÍCÍ, VESTAVĚNÉ A DEKORATIVNÍ KRBY. DOPŇKY

Zastupujeme:

 

Firma KAMIN STUDIO Vela Luka se zabývá velkoprodejem a maloprodejem  krbů.  Výrobky značky Jotul, Scan, Ruby Fires a Atra nabízí také prostřednictvím e-shopu www.kaminishop.com 

KAMIN STUDIO Vela Luka je možnost pro kreativní a kvalitní řešení pro vytápění. Je autorizovaným prodejcem značek Jøtul, Scan, Atra a Ruby Fires.

KAMIN STUDIO Vela Luka bylo založeno v roce 2014 ve Vela Luce, Obala 1, Br. 1 na ostrově Korčula. Hlavním cílem je nabídnout na chorvatském tržišti kvalitní řešení pro vytápění. Firma je součástí skupiny Kamin studia v Chorvatsku, které se zhostilo zastoupení tradiční norské společnosti Jotul na území bývalé Jugoslavie.

Prodejní sortiment obsahuje širokou nabídku krbů a pecí na dřevo v kalsickém a moderním designu u klasičnom i modernom dizajnu s desetiletou garancí pro kupujícího. Mimo způsobu topení dřevem, KAMIN STUDIO Vela Luka nabízí i výrobky  na bio-etanol i elektrické krby od holandského výrobce Ruby Fires.

Více informací o Studiu a výrobcích naleznete na http://www.kaminishop.com/

nebo na stránkách Facebook

 

Kontaktujte nás na: info@kaminishop.com  i tel. 098 921 7731

Kamin Studio Vela Luka

Obala 1, Br. 1

202 70 Vela Luka

Croatia

 

Webové prezentace

www.kaminishop.com

www.kaminijotul.com

www.jotul-fireplaces.com

 

GALERIE

Kamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela LukaKamini Studio Vela Luka