Vela Luka – Ostrov Korčula
Facebook
Co je nového ve Vela Luce

All Inclusive Light – Hotel Adria Vela Luka

Hotel Adria se těší malebné poloze na ostrově Korčula, je obklopený borovicemi a olivovníky a nabízí přístup na vlastní soukromou pláž i výhled na Jaderské moře.

K dispozici je také velký venkovní bazén s lehátky, vedle kterého je připraven speciální bazén pro děti. Celoročně lze využívat i krytý bazén. Během svého pobytu se můžete věnovat plážovému volejbalu, stolnímu tenisu a počítat lze i se 2 tenisovými kurty.

Hotel Adria poskytuje klimatizované pokoje se satelitní TV s fénem.

V restauraci hotelu Adria jsou připravovány pokrmy středomořské a místní kuchyně. Těšit se můžete také na živou hudbu a zábavní program. Během hodin vyhrazených pro stravování jsou v restauraci dostupné služby typu all inclusive. Nabídka typu All Inclusive Light nezahrnuje nápoje podávané v baru ani v jiných hotelových zařízeních.

Do centra města Vela Luka je to 2,5 km. Navštívit tam můžete celou řadu zajímavých míst včetně jeskyně Vela spila, která představuje jedno z nejvýznamnějších prehistorických jeskynních obydlí v Evropě, nebo rakousko-uherskou pevnost pocházející z 19. století. Do města Vela Luka i zpět jezdí 6krát denně lodní taxi.

FOTOGALERIE